يکشنبه, شهريور 24, 1398
شما اینجا هستید    دانش ناب
 

 به آرشیو و منابع علمی – کاربردی جامعه ناب انديشان ايران خوش آمدید

 

آرشيو ناب ، حاوی مطالب مفیدی درباره تولید ناب و تفکر ناب ( يا به تعبیر ديگر سیستم تولید تویوتا) خواهد بود و در اختیار تمامی ناب اندیشان فارسی زبان قرار خواهد داشت. ما خواهیم کوشید دراین صفحه روش‌های بهبود ناب، داستان‌های موفقیت ناب و مقالات مفید ناب را به شما ارائه کنیم. در اینجا ما برای تمامی اعضای جامعه ناب اندیشان ایران مقالات و اطلاعات مفیدی را در زمینه بهبودهای مبتنی بر تولید ناب ارائه خواهیم کرد که امید می رود تمامی سطوح و جنبه های این شیوه مدیریت، تفکر و تولید را در صنایع مختلف در برگیرد.

توجه و تدکر مهم: با اینکه مؤسسه ناب ایران، مالک این سایت بوده و تمامی مطالب آن متعلق به اين مؤسسه است اما به جامعه ناب اندیشان ایران اجازه خواهیم داد که از این مطالب برای استفاده شخصی خود کپی یا پرینت گرفته و از آنها استفاده کنند اما تأکید می‌کنیم که در تمامی استفاده‌های خود در سایر وب سایت‌ها  یا وبلاگ‌ها یا انتشار مطالب به طور عمومی، حتماً باید مجوز کتبی روابط عمومی مؤسسه دريافت کرده و این متن را ذکر کنند: اقتباس از وب سایت مؤسسه ناب ایران www.leaniran.org و منتشر شده با اجازه این مؤسسه.

   
 

توجه مهم: آرشیو مقالات شامل 12 طبقه‌بندی است و مقالات براساس محتوا‌ی‌شان در یکی از این بخش‌ها قرار می‌گیرند، هدف از این طبقه‌بندی، مشاهده مطالب مرتبط در یک نگاه بوده است، با حد‌اقل زمان انتظار برای جستجوی مطالب و حداقل دوباره‌کاری.