يکشنبه, شهريور 24, 1398
شما اینجا هستید    درباره ما
 .
کمينه
درباره ما
   

با موسسه ناب ایران آشنا شوید

آموزه / موسسه ناب ایران (Iran Lean Institute) یک موسسه انتشاراتی، آموزشی و مشاوره ناب است که ماموریت آن ترویج و اشاعه تولید ناب در ایران است.

این موسسه تا کنون توانسته است یازده کتاب مرجع در زمینه تولید ناب و تفکر ناب منتشر کند. این کتاب‌ها همگی می‌توانند دانش ناب شما را به ويژه در زمینه پیاده‌سازی تولید ناب در کف کارگاه از در ورود تا در خروج کارخانه کامل کنند. همچنین این موسسه پنج کتاب در زمینه مدیریت و رهبری کسب و کار منتشر کرده است که همگی به عنوان کتاب‌های بسترساز برای درک مفاهیم ناب به ویژه رهبری و مدیریت ناب به شما کمک خواهندکرد.

موسسه ناب ایران، همچنین کارگاه‌‌های آموزشی متعددی برگزار کرده و می‌کند (درون‌سازمانی و برون‌سازمانی) که هدف آن تربیت ناب‌اندیشانی است که بتوانند به شرکت‌ها در جهت پیاده‌سازی تولید ناب کمک کنند. این کارگاه‌ها که اکنون به شش کارگاه آموزشی تقسیم می‌شوند به کمک مثال‌های عملی، نمونه‌های اجرایی در ایران وکارعملی در کارگاه، آموزش داده می‌شوند. متخصصان آموزش ما می‌توانند آنچه را که درباره تولید ناب می‌خواهید بدانید، در اختیار شما قرار دهند.

سرانجام ما بسته به شرایط این اماکن را داشته‌ایم که تولید ناب را در چند شرکت داخلی از جمله بهمن موتور، پارس سوییچ، جهان گستر و ... پیاده کنیم . اثبات کنیم که تولید ناب در ایران قابل اجرا و پیاده شدن است، و هم اکنون متخصصان ناب ما آماده‌اند تا به شما کمک کنند ضمن تربیت یک تیم ناب، برای تغییرات ناب آماده شوید و با حذف اتلاف‌ها در عملیات تولیدی یا خدماتی خود هرچه سریع‌تر به دستاوردهایی شگفت و واقعی که منجر به سودآوری واقعی می‌شوند، دست یابید.

برای آشنایی با این موسسه و فعالیت‌های آن به لینک‌های زیر مراجعه فرمائید

 

فروشگاه 

 

آموزش 

 

مشاوره 

 

ناب اندیشان ایران و جهان 

 

خوشامدگویی مدیر