يکشنبه, شهريور 24, 1398
 .
کمينه
خوشامدگویی مدیر
به سایت موسسه ناب ایران خوش آمدید
   
 ما در این سایت هدف ساده‌ای داریم و آن همانا تشريح ايده‌های اصلی تفکر ناب به زبانی ساده است. اين شيوه تفکر، مديريت و به ويژه شيوه توليد و عرضه کالاها و خدمات به شما کمک خواهد کرد در فرآيندهای توليدی خود پس از شناسايي اتلاف‌ها و منابع آنها، با روشی  درست و بدون هزينه اضافی و دوباره‌کاری و سعی و خطاهای بيهوده، منابع اتلاف را از بين بريد. (به صفحه ناب چیست؟ مراجعه کنید)
 

در عین این‌که مابرای تشریح و توضیح اين ايده‌ها کوشيده‌ايم با ترجمه و انتشار کتاب‌های معتبر در زمينه تولید ناب و تفکر ناب، منابع لازم را برای مطالعه ناب‌انديشان فارسی زبان فراهم آوريم (به صفحه سیر مطالعات ناب مراجعه کنید)، به تهيه و تدوين دوره‌های آموزشی لازم در اين خصوص نيز اقدام کرده ايم (به صفحه آموزش مراجعه کنید). همچنین ما توانسته‌ايم با استفاده از دانش خود به شرکت‌های مختلف خدمات مشاوره ناب را ارائه کنيم و اميدواريم بتوانيم در مقام يک مربی ناب به تسريع فرآيند ناب شدن شما نيز کمک کنيم (به صفحه مشاوره مراجعه کنید)

شما می‌توانيد با مراجعه به صفحه فروشگاه اطلاعات بيش‌تری درباره منابع ناب موجود در سايت گردآوريد و با آخرين نوشته‌های نويسندگان در خصوص کتاب‌ها آشنا شويد و دانش خود را در خصوص منابع ناب غنا بخشيد. با عضویت در سایت خواهيد توانست نه تنها از مقالات و نوشته‌های موجود در سایت استفاده کنید بلکه در فهرست قرار خواهيد گرفت که نامه‌های ناب ما برای ايشان ارسال خواهد شد. ما در نامه‌های ناب خود خواهيم کوشيد تازه ترين تجارب و دانسته‌های خود درباره ناب را در اختيار شما قرار دهيم.

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما ناب اندیشان

کاظم موتابیان